2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt bröd
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal på köp och leverans av färskt bröd och kaffebröd.
Intern identifierare: IU24-17
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del