256198-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning – Ramavtal vinterväghållning Liseberg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal vinterväghållning Liseberg
BeskrivningRamavtal avseende vinterväghållning för Liseberg AB
Intern identifierare26-0117
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000