2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyckelskåp till särskilda boenden, boendestöd och hemtjänst
Beskrivning: Nyckelskåp till särskilda boenden, boendestöd och hemtjänst, se vidare vad som framgår av upphandlingsdokumenten. Varmt välkommen med ert intresse!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120440:Lot:1