2. Förfarande
Förfarande
Titel: Löpande fastighetsunderhåll måleritjänster
Beskrivning: Löpande fastighetsunderhåll måleritjänst
Intern identifierare: UPH/2025:31
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 44812400 Material för målning och tapetsering, 45000000 Anläggningsarbete, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45432000 Golvläggning och -beläggning samt tapetsering, 45432200 Väggbeklädnad och tapetsering, 45432220 Tapetsering, 45440000 Målning och glassättning, 45442000 Påstrykning av skyddsöverdrag, 45442100 Målning, 45442110 Målning av byggnader, 45442180 Ommålning, 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten, 45453000 Reparation och renovering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Löpande fastighetsunderhåll - Måleritjänster Tranemo
Beskrivning: Upphandling av löpande fastighetsunderhåll Måleritjänster för Tranemo Kommun, Tranemobostäder AB och Ulricehamns kommun.
Intern identifierare: 1690504
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45442000 Påstrykning av skyddsöverdrag, 45442100 Målning, 45442110 Målning av byggnader, 45442180 Ommålning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Löpande fastighetsunderhåll - Måleritjänster Ulricehamn
Beskrivning: Löpande fastighetsunderhåll Måleritjänster
Intern identifierare: 1706974
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generella frågor
Beskrivning: Upphandling av fastighetsunderhåll Måleritjänster för Tranemo och Ulricehamns kommuner.
Intern identifierare: 1707894