256275-2023 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Schemasystem för skola och gymnasium
Referensnummer: 23/37
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212332 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser digitalt verktyg för schemaläggning inom skola och gymnasium