256489-2017 - ResultatSverige-Upplands Väsby: Hissar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceavtal hissar.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42416100 Hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
Fullserviceavtal för hissar. Avtalsperiod 3 + 1 år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen