Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
Ytterligare klassificering (cpv): 48441000 Programvara för finansiell analys
Ytterligare klassificering (cpv): 48442000 Programvara för finansiella system