256536-2017 - ResultatSverige-Söderhamn: Delar till frysutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av kylanläggningar till isbanor.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42532000 Delar till frysutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp Gävleborg upphandlar service på kylanläggningar till isbanor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Service av kylanläggningar till isbanor
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42532000 Delar till frysutrustning, 45331231 Installation av kyl- och frysanläggningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen