256574-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Lekplatsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lekplats och parkutrustning med montering.
Referensnummer: 443/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37535200 Lekplatsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lekplats, parkutrustning, äventyrsbanor, skatebord- och cykelramper, utomhusgym samt parkskulpturer. I avtalsområdet ingår även leverans samt montering av ovanstående.