2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operatörsbord
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett nationellt ramavtal för operatörsbord
Intern identifierare: A235.196/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39100000 Möbler, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39121200 Bord, 39130000 Kontorsmöbler, 39134000 Datormöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Operatörsbord