256736-2020 - Frivillig förhandsinsynSverige-HÄRNÖSAND: Medicinsk utrustning
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Syndrombaserad plattform
Referensnummer: 20RS5443
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av analysplattform för samtidig detektion av ett stort antal mikrobiologiska agens med molekylärbiologisk teknik samt avtal för tillbehör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
1 st Analysplattform med tillbehör