2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sköllergården om- och tillbyggnad tillagningskök och matsalar
Beskrivning: Upphandling av om- och tillbyggnad av Sköllergården tillagningskök och matsalar.
Intern identifierare: 25/UH/34
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sköllergården om- och tillbyggnad tillagningskök .
Intern identifierare: 1825518-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sköllergården
Intern identifierare: 1897924-1
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster