25679-2018 - ÄndringSverige-Norrköping: Lås, nycklar och gångjärn
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nyckelstyrningssystem
Referensnummer: 2017-27697
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44520000 Lås, nycklar och gångjärn
II.1.4.
Kort beskrivning
Kriminalvården avser att teckna ramavtal för leverans, service och installation av nyckelstyrningssystem, inkluderande elektroniska nyckelstyrningsskåp och tillhörande programvara.
Information om upphandlingen
Beskrivning av upphandlingen