MKB Fastighets AB, bjuder in intresserade leverantörer att lämna anbud avseende Applikationsunderhåll av Affärssystemet UNIT4 Business Word (agresso). Underhåll inkluderar förvaltning, supoort, uppgraderingar och vidareutveckling samt vidare-/ nyutveckling av integrationer mot kringsystem såsom fastighets- och lönesystem.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72246000 Konsulttjänster för system
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen