256792-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster
BeskrivningUppdraget omfattar ronderande bevakning och utryckning på fasta/stående objekt, stationär bevakning på Rådhus Skåne och Östra Kommunhuset, beställda uppdrag i begränsad omfattning, flaggning samt övriga punkter enligt posterna i bilaga Priser Bevakningstjänster.
Intern identifierareKS 2024/713
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBevakningstjänster