2. Förfarande
Förfarande
Titel: Datorer, skärmar, surfplattor och tillbehör - Tidaholms och Falköpings kommun
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal med en Leverantör som kan tillgodose kommunernas fortlöpande behov av produkter och tjänster inom området datorer, surfplattor, bildskärmar, tillbehör och produktnära tjänster.
Intern identifierare: 24/137
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30213000 Persondatorer, 30213100 Bärbara datorer, 30237000 Delar och tillbehör till datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000