256852-2024 - Resultat
Sverige – Värdeförvaringsskåp – Digitala nyckelskåp
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala nyckelskåp
BeskrivningUmeå universitet inbjuder Ert företag att delta i upphandling av digitala nyckelskåp till Bostadsförmedlingen. Upphandlingen avser skåp med kapacitet för minst 500 nyckelplatser samt option på ytterligare skåp och extra locking nyckelister.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44421600 Värdeförvaringsskåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90822:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44421720 Förvaringsskåp, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås