256889-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Utredning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utredningsexpert inom läkemedel- och apoteksbranschen
Referensnummer: 519-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79720000 Utredning
II.1.4.
Kort beskrivning
TLV söker en utredningsexpert inom läkemedel- och apoteksbranschen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79720000 Utredning, 33600000 Läkemedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen