Denna upphandling avser Landstinget i Värmlands behov av arkitekter inom de 2 fackområdena planeringsprocessen/tidiga skeden och projektprocessen/projektering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 12 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71221000 Arkitekttjänster avseende byggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling avser landstingets behov av arkitekter inom de 2 fackområdena planeringsprocessen/ tidiga skeden och projektprocessen/projektering.