2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beslutsstöd
Beskrivning: Staffanstorps kommun bjuder härmed in till att lämna anbud avseende ett beslutsstödsystem med tillhörande tjänster. Detta enligt vad som anges i dessa upphandlingsföreskrifter och i den omfattning och på de villkor som framgår under punkten UF.22 – förteckningen över förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91036:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option enligt KS. 4.5 Förlängningsoptioner enligt KV.41 Avtalstid