257094-2019 - ÄndringSverige-Ronneby: Reparation och underhåll av hissar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceavtal för hissar, lyftplattor och portar
Referensnummer: 19/10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50740000 Reparation och underhåll av hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser skötsel, tillsyn, service och underhåll av hissar, lyftplattor och portar.