257116-2022 - ÄndringSverige-Trelleborg: Social omsorg med inkvartering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
LSS-gruppboende Kasalagatan 6 och 14 i Trelleborg
Referensnummer: KS 2022/289
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.