257122-2025 - Resultat
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Konferensförmedlingstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferensförmedlingstjänster
BeskrivningUpphandling av konferensförmedlingstjänster
Intern identifierareRS 2025/428
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster, 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsdokument MT
Intern identifierare1663212
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUpphandlingsdokument MT (2)
Intern identifierare1663213