257124-2022 - ÄndringSverige-Tierp: Reparation och underhåll
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkartjänster Bygg
Referensnummer: 2022-31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Hantverkartjänster ramavtal inom bygg/snickare för avrop upp till 300 000 kr, löpande arbeten och akuta åtgärder.