257155-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Förvaltare anläggning miljö
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltare anläggning miljö
Beskrivning: Resurskonsult: Förvaltare anläggning miljö
Intern identifierare: KOM-417733
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Avrop av Resurskonsulter Övergripande miljöstöd - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 13565, Resurskonsulter Övergripande miljöstöd
Intern identifierare: Förvaltare anläggning miljö