2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivmedel HVO-bulkleveranser 2024
Beskrivning: Upphandling av drivmedel HVO-bulkleveranser till kommunens tankställe på Oscarsvärn
Intern identifierare: KS 2024/3928 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt