See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: GC-MS
Beskrivning: GC/MS för användning för kvantitativa masspektrometriska analyser.
Intern identifierare: RS 2025-04698
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38432210 Gaskromatografer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000