257363-2020 - ResultatSverige-Malmö: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Affärskonsulttjänster
Referensnummer: 463/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72263000 Programimplementation, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79412000 Finansiella konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar Sysavs löpande behov av affärskonsulttjänster.