See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däckservice
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandling avseende Däck och däckservice. Anbud kan lämnas på två avtalsområden: Avtalsområde 1 avser Däck och däckservice i Västerås Avtalsområde 2 avser Däck och däckservice i Köping
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Däck och däckservice i Västerås
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82417:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 34351000 Däck till lätta fordon, 34351100 Bildäck, 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Däck och däckservice i Köping
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82417:Lot:2