257477-2021 - ResultatSverige-Solna: Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Installation och utbyte av vitvaror
Referensnummer: UH-2021-13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar en helhetslösning av installation och utbyte av vitvaror inklusive relaterade el-, VS- och eventuella snickeriarbeten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Installation och utbyte av vitvaror.