257539-2025 - Resultat
Sverige – Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning – Laddstationer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLaddstationer
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett utbud av laddningspunkter, från normalladdning till snabbladdning för både fordon och fartyg. Även produkter och tjänster kopplat till laddningspunkterna innefattas av upphandlingen.
Intern identifierare24/41
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000