2. Förfarande
Förfarande
Titel: Djurhem, transport, hämtning & uppstallning häst/hund
Beskrivning: Upphandling avser behov av uppstallning, transport & hämtning av häst och hund
Intern identifierare: 282-525-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77400000 Zoologiska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 85200000 Veterinärstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Djurhem Hund
Beskrivning: Upphandling avser behov av uppstallning, transport & hämtning av häst och hund i nom Östergötlands län (Sverige)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Djurhem Häst