Huvudsaklig CPV-kod 70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
II.1.4.
Kort beskrivning
Det dynamiska inköpssystemet avser administrativa tjänster inom sju olika anbudsområden, Fastighet, Marknadskommunikation, Ekonomi, Administration/support, HR, överförmyndarhandläggare samt upphandling.