2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom PMO
Beskrivning: Nordion Energi vill ingå ramavtal med upp till 5 (fem) leverantörer av konsulttjänster såsom Business Analyst, projektledare inom PMO inom Nordion Energikoncernens verksamheter.
Intern identifierare: 25/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000