2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillfälliga lokaler för förtidsröstning under allmänna valen 2026
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tillfälliga lokaler för förtidsröstning under de allmänna valen 2026.
Intern identifierare: VN 2024/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45211350 Byggnation av byggnader med flera funktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tillfälliga lokaler för förtidsröstning under allmänna valen 2026