2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Security operations center (SOC)
Beskrivning: SMHI vill gärna kolla marknaden för SOC-tjänster.
Intern identifierare: 2026/949/2.3.1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd