2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städmaskiner samt vattenfilter
Beskrivning: Städmaskiner samt vattenfilter
Intern identifierare: 2024-O002518
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000