25788-2021 - ResultatSverige-Helsingborg: Samhällstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Jobbprojekt
Referensnummer: AMF 53/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75200000 Samhällstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsmarknadsaktiviteter
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
75200000 Samhällstjänster, 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen