Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vitvaror och hushållsmaskiner
Referensnummer: SU FV-1217-23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39700000 Hushållsapparater
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar vitvaror och hushållsmaskiner
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39700000 Hushållsapparater, 39710000 Elektriska hushållsapparater, 39711000 Elektriska hushållsapparater för livsmedel, 39711100 Kylskåp och frysar, 39711122 Hushållsfrysar, 39711130 Kylskåp, 39721100 Hushållsapparater för matlagning, 42716120 Tvättmaskiner