2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stångåstadsjouren
Beskrivning: Uppdraget omfattar fastighetsjour, trygghetsjour, krishantering, bevakning, larmmottagning m.m. Stångåstaden, Studentbostäder, Kulturfastigheter och TGS är beställare.
Intern identifierare: 24/124
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster, 79715000 Patrullering, 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000