2. Förfarande
Förfarande
Titel: HR-System
Beskrivning: SRV efterfrågar en leverantör som under hela avtalstiden ska ha dokumenterad förmåga och erfarenhet av att leverera och förvalta ett verksamhetsstöd för HR-processer.
Intern identifierare: 2025/193
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72210000 Programmering av programpaket, 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: HR-System