2. Förfarande
Förfarande
Titel: Truckar leveransavtal
Beskrivning: Leveransavtal truckar till Trafikverket logistik i Nässjö. Upphandlingen omfattar olika typer av truckar, skjutstativtruck, motviktstruck, ledstaplare och höglyftande plocktruck.
Intern identifierare: KOM-418560
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42415100 Lyfttruckar
Ytterligare klassificering (cpv): 42415110 Gaffeltruckar, 42415200 Truckar, 42415210 Truckar med hanteringsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Truckar leveransavtal