2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ängslätts förskola nybyggnad
Beskrivning: Nybyggnation av förskola
Intern identifierare: SN-2025-754
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214100 Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ängslätts förskola nybyggnad