Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
Leveransplats
Postadress: Gråbovägen 19
Ort: Lerum
Postnummer: 443 60
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)