258068-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Östersund: Installation av kontorsutrustning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dokumenthantering - Skrivare, Enheter, programvaror och tjänster
Referensnummer: Af-2023/0005 5121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51620000 Installation av kontorsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandling är att säkerställa att Arbetsförmedlingen har tillgång till en väl fungerande helhetslösning med skrivare för kopiering och digitalisering (skanning).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 48773100 Utskriftshanterare, 50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen