2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar och märken
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett brett sortiment (ca 250 st artiklar) av skyltar och märken, tavlor, klistermärken, klamrar mm. Materialen består bland annat av aluminium, plåt och plast. Vissa skyltar har krav på reflex.
Intern identifierare: KOM-413785
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 34992000 Skyltar och upplysta skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skyltar och märken