Byggtekniska Konsulter, Kalkylatorer för Stockholm Arlanda Airport (ARN) och Bromma Stockholm Airport (BMA).
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71324000 Byggnadsekonomisk kalkylering, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen