Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Leveransplats
Postadress: KÖPSENH. STADSHUSTORGET 1
Ort: KIRUNA
Postnummer: 98130
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)