2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Service, underhåll och installationer inom elområdet för process- och produktionsindustri
Beskrivning: Ramavtal med tre leverantörer som kan bistå oss på industrisidan med elinstallationer inom vår process.
Intern identifierare: 24/29
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314100 Tjänster på elområdet
Ytterligare klassificering (cpv): 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 45350000 Maskintekniska installationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: 24/29: Ramavtal - Service, underhåll och installationer inom elområdet för process- och produktionsindustri