2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkunderhåll 2026-2028 område 2 Thn stad
Beskrivning: Upphandlingen avser utförande av skötsel och underhåll av parkytor/markytor för område 2 Trollhättan: Upphärad, Väne Åsaka, Velanda och Sjuntorp. Avtalets omfattning i detalj framgår av förfrågningsunderlaget i dess helhet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77313000 Parkskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001